logo

İncek Bulvarı Çayyolu Kavşağı Kızılcaşar Mahallesi No:374
İncek - Gölbaşı / ANKARA / TURKEY

Doruk Peyzaj Hakkında

image

Doğayı yaşama, yaşamı da analitik çözümlere yansıtıyoruz...

Doruk Peyzaj , üretici ve ithalatçı firma olma avantajıyla, iç ve dış mekân süs bitkilerinde deneyimli kadrosuyla yakaladığı yüksek kaliteyi, seçkin müşterilerinin memnuniyetiyle geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Doruk Peyzaj olarak üretimi kaliteye dönüştüren teknik ekibimiz, deneyimli çalışanlarıyla ileri teknikleri birleştirip modern bir üretim tesis etmektedir. Tercih edilmemizin en önemli sebepleri; komplike bir işletme olmamız ve işletmedeki ürün ve hizmetleri en iyi fiyatlarla sunmamızdır.

Firmamız; kuruluşundan bu güne kadar üstün gayreti ve özverili çalışanlarıyla kesintisiz hizmet vererek, hak ettiği saygınlığı kazanmış, prestijli bir işletme durumuna gelmiştir.

Tarihçemiz;

Firmamız 2001 yılında proje ve uygulama amaçlı olarak kurulmuştur. 2006 yılında fidan üretimi ve pazarlama birimlerini de bünyesine katarak sektöründe en iyi olmayı amaçlamaktadır. Doruk Peyzaj olarak 2006 yılından bugüne kadar ithalat, ihracat ve üretim faaliyetlerimizi geliştirerek devam etmekteyiz. Üretim alanlarımız Bursa Orhangazi ve Ankara Gölbaşında, showroom alanımız ise Ankara İncek’te faaliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde ithal ve yerli, iç ve dış mekân süs bitkileri ile sertifikalı meyve fidanları, bahçe market ürünleri ve dekoratif peyzaj materyalleri yer almaktadır.

Amacımız:

İlkeli, güvenilir, dürüst ve etkili müşteri ilişkileriyle, çevreye ve insana dost yaklaşımlarla sağladığımız güveni tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile birleştirerek müşteri memnuniyetini ve devamlılığı sağlamaktır..

Çalışma Alanlarımız ;

Toplu Konut Alanları ve Siteler

Ev ve Villa Bahçeleri

Alışveriş Merkezleri

Teras Bahçeleri

Parklar ve Yeşil Alanlar

Otel ve Tatil Köyleri

Spor Alanları ve Kompleksler , Tasarım ve Uygulamaları…Uygulamadaki başarımızın sırrı disiplin ve işimize olan saygıda gizli. Çağdaş bir anlayış, zengin ürün çeşidi, güçlü ekip ve ekipmanlarla küçükten büyüğe bütün işlerin üstesinden başarıyla gelmekteyiz.

Hizmetlerimiz;

İthal, Yerli Dış ve İç Mekân Süs Bitkileri Pazarlama ve Uygulama

Proje ve Uygulama

Rulo Çim ve Çimlendirme

Ahşap Park ve Bahçe Aksesuarları

Her Türlü Bahçe Ekipmanları

Dekoratif Doğal Taşlar

Aşılı, Bodur, Yarı Bodur Sertifikalı Meyve Fidanları

Organik ve İnorganik Gübre Çeşitleri

İthal Torf, Bitkisel ToprakHedefimiz, hayalinizdeki mekânları gerçeğe dönüştürmek,
doğaya dost kaliteli alanlar yaratmaktır.

Hayatınızı ve çevrenizi güzelleştiriyoruz...

Konum